- Portier vidéo 2 Fils HD
- Caméra 2 Mpx
- Audio Bidirectionnel
- Application mobile via le moniteur
- Convient pour une utilisation en extérieur IP65 | IK08
- Montage modulaire
106,80 €
Livré en 2 à 4 jours
Référence:
DS-KD7003EY-IME2/Aluminum
| Brand | Hikvision |
| Model | DS-KD7003EY-IME2 |
| Operating system | Linux |
| Image sensor | Low Illumination 2 Mpx IR |
| Image Functions | BLC / WDR / DNR |
| Viewing angle | H: 133º, V: 82º |
| Audio | Bidirectional audio with microphone and speaker |
| Keypad | 1, 2 or no mechanical call button with LED customization label (customizable by means of included caps) |
| Outputs | 2 x locking relay (1 with DC 12 V / 500 mA), 1 x module output |
| Inputs | 2 x auxiliary inputs (exit button, door sensor), 1 x tamper |
| Remote access | Hik-Connect mobile application WiFi AP mode for configuration |
| Network interface | Network connection through 2 HD threads |
| Modular | Compatible with Hikvision modular boards |
| Power | DC 48 V with hub 2 HD wires DS-KAD7060EY / 12 V / 1700 mA max. |
| Degree of protection | Suitable for exterior IP65 Anti-vandal IK08 |
| Material | Aluminium alloy and plastic |
| Temp. operation | -40º C ~ +60º C |
| Dimensions | 98 (H) x 100 (W) x 35 (D) mm |
| Weight | 290 g |