- Power supply
- DC output 48 V / 3.2 A / 150 W
- 2 outputs
- 178 (W) x 97 (H) x 38 (D) mm
- DIN rail mount
- Video intercom specific
€61.50
Delivered in 2 to 4 days
Reference:
DS-KAW150-4N
| Brand | Hikvision |
| Model | DS-KAW150-4N |
| Power supply input | AC 100~240 V / 1.8 A / 50/60 Hz |
| Power supply output | DC 48 V / 3.2 A |
| Voltage range | Adjustable 43.2~55.2 V |
| Maximum output power | 150 W |
| Number of outputs | 2 |
| Temp. operation | -10º C ~ +70º C |
| Dimensions | 178 (W) x 97 (H) x 38 (D) mm |
| Weight | 540 g |